Wersje językowe
O NAS
 
Via dei Sarti: "Ulica Krawców"
 
Każdy z nas jest kimś wyjątkowym i chce przyciągnąć uwagę. Marka Via dei Sarti dobrze to rozumie, dlatego stworzyła ponadczasową kolekcję, która sprawia, że każdy, kto ją nosi, staje się widoczny w tłumie.

Jesteśmy do siebie podobni, a jednocześnie tak różni... Łączą nas wartości, ideały lub upodobania, ale każdy z nas jest indywidualnością i szuka własnej drogi, by to pokazać.
Via dei Sartil stawia na ubrania, dzięki którym każdy poczuje się wyjątkowo. 

Via dei Sarti to bunt przeciwko masowej produkcji, coraz niższej jakości tkanin i wykonania oraz ubraniom na jeden sezon. Dlatego kolekcja Via dei Sarti - od zaprojektowania po wszycie ostatniego guzika - powstaje w Polsce, przy użyciu najwyższej jakości tkanin (jedwab, wełna, bawełna) w limitowanych, zapewniających wyjątkowość seriach. Zależy nam na tym, by nasi klienci nosili ubrania jak najdłużej, a te które lubią najbardziej zawsze były w ofercie - z drobnymi sezonowymi modyfikacjami.
 
 
  
 
Via dei Sarti Studio: czyli szacunek dla rękodzieła
 
KolekcjaVia dei Sarti Studio (sukienki, żakiety, bluzki, dżinsy itp.) powstaje w kameralnym zespole marki 2Rebel, a wszystkie ubrania, od wykroju po ostatni szew, wykonywane są przez jednego krawca lub krawcową. W Via dei Sarti Studio nie ma miejsca na masową produkcję.
Najważniejszy jest wybór najlepszej jakości materiałów (włoskie wełny, jedwabie, wiskozy) oraz utalentowanych rąk, które tworzą wyjątkowe ubrania.
Via dei Sarti to także miłość do detali. Dlatego ubraniaVia dei Sarti ozdabiają piękne, oryginalne podszewki i ręcznie odlewane guziki zaprojektowanie przez twórców marki.
 
 
Get Back to What Matters  
 
Liczy się tworzenie więzi międzyludzkich opartych na zaufaniu, szacunku i doskonałej jakości pracy. Dlatego hasłem przewodnim marki jest powrót do tych wartości,
o których coraz częściej zapomina tzw. moda masowa.
 
  
 
 
  
  
 
Marka zaangażowana społecznie
 
Wierzymy w społeczną odpowiedzialność biznesu, niezależnie od jego skali. Dlatego od stycznia 2020 1% ceny sprzedanych produktów przeznaczamy na organizacje charytatywne działające w sferze ochrony środowiska, edukacji dla najuboższych oraz likwidowania biedy na świecie. Na koniec każdego półrocza wybieramy jedną organizację, którą marka 2Rebel wesprze wraz ze swoimi klientami.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl